• Домашня
  • Новини

Перший етап конкурсу наукових робіт Міністерства освіти і науки України 2014/2015 н. р.

Шановне студентство!

Оголошуємо відкриття першого етапу конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук Міністерства освіти і науки України  у 2014/2015 навчальному році. Участь у конкурсі можуть брати усі студенти філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, незалежно від курсу, спеціалізації та форми навчання.

Для участі в конкурсі необхідно до 13 грудня 2014 р. подати конкурсну роботу (в галузі філософії, релігієзнавства, культурології чи політичних наук) відповідно до встановлених вимог, а також заяву, рецензію (відгук) наукового керівника та відомості про автора та керівника у вигляді додатку. Роботи та вищезазначені додатки потрібно передати голові НТСА філософського факультету Роману Лексікову (romanleksikov@gmail.com)

Для ознайомлення з детальною інформацією, вимогами до роботи і додатків, рекомендуємо ознайомитись з вкладеними нижче файлами.