ERASMUS+ для аспірантів


ERASMUS+

University of Zielona Góra (Poland)


До уваги аспірантів!

Оголошується конкурсний відбір на отримання гранту Еразмус+ кредитна мобільність для навчання/стажування  протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р у Зеленогурському університеті (Польща) для аспірантів.

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 8 листопада 2021 року.

Предметні напрямки: філософія.

Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.uz.zgora.pl/index.php?en

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS;

2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

3. Сертифікат чи інший документ (університетський) про рівень знання польської (не нижче рівня B2) чи англійської мови (не нижче рівня B2).


4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!

Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:

http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk


5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk)  із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті – для аспірантів першого та другого року навчання. За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).


Аспіранти третього та четвертого року навчання подають виписку з оцінками, перекладену на англійську мову і завірену.

6. Скан диплому магістра і додаток до нього.

7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/iZTrJTyY7uzpPkJ96

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Zielona Gora -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua та координатора  проекту від філософського факультету – заступнику декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Руденка Сергія Валерійовича (rudenkosrg@gmail.com).

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+  із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.


Поради щодо оформлення конкурсних документів  на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.

**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Співбесіда відбудеться 9 листопада 2021 року, 11:00 у форматі онлайн на платформі zoom.

***Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.

**** З додатковою інформацією стосовно перебування у Зеленогурському університеті  можна ознайомитися на сайті університету-партнера за посиланням: https://www.uz.zgora.pl/index.php?en-erasmus