• Домашня
  • Освіта
  • Подвійний диплом
  • Магістерська програма подвійного дипломування із Зеленогурським університетом (Польща) за спеціальностями «Філософія» та «Політологія»

Магістерська програма подвійного дипломування із Зеленогурським університетом (Польща) за спеціальностями «Філософія» та «Політологія»Загальна інформація про програму

Програма подвійного дипломування реалізується на базі гуманітарного факультету Зеленогурського університету та філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також Польсько-українського центру гуманітарних студій.

Хто може взяти участь у програмі?

Участь у програмі подвійного дипломування можуть взяти усі бажаючі студенти магістратури філософського факультету, що навчаються за спеціальностями «Філософія» та  «Політологія».

Оплата участі у програмі

Програма подвійного дипломування є безоплатною для всіх студентів магістратури філософського факультету, які навчаються за спеціальностями «Філософія» та «Політологія».

 Основні вимоги програми

Програма передбачає включене навчання протягом двох семестрів у Зеленогурському університеті. Студенти-учасники програми зобов’язуються опанувати ряд навчальних курсів, які не ідентичні з магістерською програмою Київського національного університету імені Тараса Шевченка, підготувати та захистити магістерську роботу.

Мова навчання 

Навчання в межах програми подвійного дипломування здійснюється англійською, польською та українською мовами.

Для студентів, що бажають підвищити рівень володіння польською мовою, працюють курси мовної підготовки на базі Зеленогурського університету, а також Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Результат програми 

Після успішного виконання вимог програми студенти-учасники отримують диплом магістра Київського національного університету імені Тараса Шевченка та диплом магістра Зеленогурського університету за спеціальністю «Філософія», або «Політологія».

 

Інформація про програму подвійного дипломування у ЗМІ

 

https://tvzg.pl/polsko-ukrainski-dyplom-na-uz/

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,30229,podwojne-dyplomy-uniwersytetu-zielonogorskiego-i-uniwersytetu-narodowego-w

https://www.pulshr.pl/edukacja/podwojne-dyplomy-uniwersytetu-zielonogorskiego-i-uniwersytetu-narodowego-w-kijowie,55662.html

https://www.wzielonej.pl/informacje/uczelnia/podwojne-dyplomy-z-filozofii-i-politologii-umowa-podpisana/