Всеукраїнська студентська олімпіада – 2015
Програма олімпіади PDF 


  ПРОГРАМА ОЛІМПІАДИ

Матеріали круглого столу PDF 


  МАТЕРІАЛИ КРУГЛОГО СТОЛУ "Стратегії сучасного філософування в Україні: виклики та перспективи"ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» на базі філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 15-17 квітня 2015  року планується проведення ІІ етапу олімпіади з філософії та релігієзнавства.

До участі запрошуються студенти класичних та педагогічних університетів України, які навчаються за напрямом підготовки "Філософія (релігієзнавство)" та стали переможцями І етапу олімпіади з філософії та релігієзнавства. Максимальна кількість учасників від кожного ВНЗ складає три особи.

На час проведення Олімпіади іногородні учасники будуть забезпечені гуртожитком.

Анкети учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з обов’язковим підписом голови оргкомітету і печаткою ВНЗ у відсканованому вигляді просимо надсилати до 01 березня 2015 року на електронну адресу philos.olimp2015@gmail.com, а оригінал – на поштову адресу Оргкомітету: Філософський факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 64/13, м. Київ, 01601.

Регламент проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з філософії та релігієзнавства у 2014/2015 н.р.:

14 квітня 2015 р. – заїзд, реєстрація та поселення іногородніх учасників.

15 квітня 2015 р. – реєстрація учасників, відкриття Олімпіади, проведення турів Олімпіади.

16 квітня 2015 р. – нагородження переможців, підвенення підсумків, закриття Олімпіади.

17 квітня 2015 р. - від'їзд учасників. 

Учасники обов’язково повинні мати при собі: паспорт, студентський квиток та посвідчення про відрядження.

За додатковою інформацією прохання звертатися до Оргкомітету олімпіади за електронною поштою philos.olimp2015@gmail.com, а також за телефонами: +38(044) 2393281, +38(050)4418293.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

У якості додаткового заходу Олімпіади планується видання матеріалів роботи круглого столу "Стратегії сучасного філософування в Україні: виклики та перспективи" у форматі збірника наукових праць. Матеріали виступів будуть опубліковані до початку роботи круглого столу.

Публікація у збірнику матеріалів роботи круглого столу не являє собою окремого завдання ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, не оцінюється журі, не впливає на рейтинг студентів-учасників і здійснюється виключно за бажанням студентів-учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з філософії та релігієзнавства. Метою публікації матеріалів круглого столу є поширення результатів наукових досліджень студентів-учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади для студентів, викладачів, науковців, усіх, хто цікавиться актуальними проблемами розвитку вітчизняної філософської та релігієзнавчої науки.

Матеріали для публікації виконуються в межах запропонованого тематичного напряму (див. умови проведення змагань) у формі тез наукової доповіді, або філософського есе. Тема тез, або есе визначається автором самостійно у межах запропонованих орієнтовних питань, але не обмежуються наведеними у вимогах до круглого столу формулюваннями.

 

Тези та есе просимо надіслати на електронну адресу оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з філософії і релігієзнавства philos.olimp2015@gmail.com   до 10 березня 2015 р. за наступною формою.

 

ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

НАКАЗ МОН УКРАЇНИ "ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ У 2014/2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ"

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ 


Оргкомітет