Студентський парламент

 

Студентський парламент філософського факультету здійснює свою діяльність в рамках положень ОСС КНУ та філософського факультету. Ця діяльність спрямована на захист прав та інтересів студентів, а також на посильну роботу зі студентами, аби їм було цікаво та комфортно навчатись на філософському факультеті.

Структурно Студпарламент складається з декількох департаментів: івент-департамент (містить у собі декілька секцій), інформ-департамент та волонтерський. У залежності від уподобань студенти долучаються до діяльності в окремих департаментах.

Керівний склад Студпарламенту складається з голови - студент 3 курсу "Політологія" Наливайко Нікіта Олександрович, його першого заступника - студент 2 курсу "Політологія" Фесенко Максим Віталійович, секретаря - студент 1 курсу "Політологія" Ткаченко Станіслав Вячеславович, з HR-менеджера - студентка 2 курсу "Політологія" Балута Владислава Русланівна. Також до нього входять і голови департаментів: голова івент-департаменту - студентка 3 курсу "Політологія" Іщенко Вікторія Віталіївна, голова інформ-департаменту - студентка 4 курсу "Політологія" Терешко Марина Романівна, голова волонтерського департаменту - студентка 4 курсу "Політологія" Бойко Карина Андріївна, але наразі оголошено конкурс на посаду голови волонтерського департаменту, тому що Бойко Карина Андріївна складає свої повноваження.

Сама ж робота зі студентами реалізується в межах концепції гуманітарної політики у таких напрямках:

-етичне, моральне та патріотичне виховання;

-культурно-мистецькі заходи;

-соціальні та благодійні проекти;

-забезпечення фізичного виховання та проведення спортивних заходів;

-профорієнтаційні та наукові заходи.

Основними цілями та задачами діяльності нашого Студпарламенту є задоволення інтересів та захист прав студентів, створення студентських ініціатив з подальшим залучення у масштабні проекти на рівні факультету та університету.

Основні заходи будуть проводитись у межах складеного плану діяльності Студентського парламенту, з його можливим змінами та доповненнями.

Зокрема, це проведення існуючих проектів, а також започаткування нових клубів чи проектів, що зможуть активізувати студентство на активну діяльність у студентських ініціативах.

У наступній гугл-таблиці вказана діяльність Студентського парламенту філософського факультету за перший семестр, а також там вказані заходи, які плануються у найближчий час : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xQLd0_sCHSBHucVK6-tDrbP8xjuNzg1d-90YQwxRwQU/edit?usp=sharing

Прикладом діяльності інформ-департаменту є насамперед ведення телеграм-каналу, а також розробка різного роду постів.

Також надаю приклад діяльності волонтерського департаменту, який орієнтується на допомогу студентам та викладачам нашого факультету, які зараз воюють:

18.09.22 Збір коштів для нашого випускника Олексія Негоди, який воює на Півдні https://t.me/knu_spff/1944

03.10.22 Долучення до акції "Смілива монета" https://t.me/knu_spff/1954

09.10.22 Виготовлення окопних свічок https://t.me/knu_spff/1957

12.10.22 Збір на авто для батька нашої студентки, який воює на Харківщині https://t.me/knu_spff/1973

28.10.22 Розіграш стягу з підписом Давіда Касаткіна для збору коштів на старлікт для підрозділу одного з наших студентів-бійців https://t.me/knu_spff/1985

31.10.22 Щотижневі вигули собак з притулку на ВДНХ https://t.me/knu_spff/1986

14.11.22 Збір на спорядження для нашого викладача Коршука Р.М https://t.me/knu_spff/2001

01.12.22 Плетіння сіток https://t.me/knu_spff/2031

01.12.22 Збір для наших колег, студентів-військових з Студентської ради філософського факультету ХНУ ім. Каразіна https://t.me/knu_spff/2032

04.12.22 Збір подарунків для дітей на свято Святого Миколая https://t.me/knu_spff/2033

30.12.22 Збір для військового з філософського факультету https://t.me/knu_spff/2065

04.12.23 Прибирання наслідків обстрілу Спорткомплексу КНУ та корпусу ННЦ «ІБМ» https://t.me/knu_spff/2069